Visos naujovės
12.03.2018 | Pasiekimai

Pasaulio didžiausių padangų gamintojų pirmajame dvidešimtuką sudaro prekių ženklai su turtinga patirtimi. Daugelii iš jų istorija  trunka daugiau nei 100 metų. Kinijos prekių ženklo Sailun patekimas į šį pulką yra realus pasiekimas, nes šis prekių ženklas buvo įsteigtas tiktai 2002 metais, tačiau sparčiai ir tikslingai judėjo pirmyn ir aukštyn.

Suteikiant automobilistams tai, ko jie daugiausia trokšta - kokybę palankia kaina, Sailun užkariavo daugelio vartotojų ir padangų prekiautojų pripažinimą.

Augant paklausai ir pardavimų apimčiai, Sailun sparčiai ir stabiliai pakilo  pasaulio žymiausių padangų gamintojų saraše - nuo 45-os vietos 2007 metais iki 18-os vietos 2016 metais.

Manoma, kad tuo Sailun šlovės žygis neužsibaigė. Šio prekių ženklo padangos įgyja vis didesnį pripažinimą įvairiuose tarptautiniuose padangų testuose. Įmonės artimiausios ateities planuose yra užbaigti įspūdingą išplėsto testavimo poligoną. 1,67 milij. m2 dydžio padangų lauko testavimo centras yra Donjine. Jį visiškai užbaigus ten bus 13 skirtingų tipų keliai su 40 kelių dangų rūšimis. Jis atitinka tiek ES, tiek JAV nustatytus padangų testavimo kelių ir dangų standartus.

Sailun jau dabar padangų gamyboje naudoja šiuolaikines technologijas, kurių dėka beveik visiškai pašalinami bet kokie trūkumai ir defektai, tačiau įmonė ir toliau investuoja į vis modernesnę gamybos įrangą, tyrinėjimus ir testus, siekiant  teikti automobilistams dar aukštesnės kokybės prekes palankia kaina.

Tyrepress.com