Sailun buvo įkurta 2002 metais, susijungus keliems reikšmingiems šakos dalyviams, kurie sugebėjo įžvelgti milžinišką rinkos potencialą. Kinijos infrastruktūros ir ekonomikos vystymasis, tiek šalies vidaus, tiek pasaulinė ekonomiškų aukštos kokybės padangų paklausa atvėrė duris naujam ir labai rimtam rinkos dalyviui.

Didelis darbo jėgos kiekis, natūralaus kaučiuko žaliavų artumas, plati vietinė rinka, o taip pat ekonomikos klestėjimas suteikia Sailun pranašumo prieš konkurentus.

Atsižvelgiant į šią viziją buvo sukurtas sėkmės planas. Pirmiausia, sėkmės plane buvo konstatuota, kad būtina vystyti padangų projektavimui ir gaminimui reikalingą intelektualųjį kapitalą. Ieškant geriausių inžinierių buvo organizuota partnerystė su Cjindao Mokslo ir technologijų universitetu (pasaulyje vienintelė inžinerijos programa, orientuota į gumos technologijas).

Tuomet Sailun investavo į padangų gaminimo įrangą, programinę įrangą, padangų gamybos procesus ir kitas technologijas, kurios užtikrino pačių padangų gamybą. Sailun įsigijo geriausią prieinamą gamybos įrangą ir dabar toliau ją tobulina ir modernizuoja.

Nepriekaištingas plėtros planas leido Sailun jau po kelių metų atėjus į rinką gauti įvairių tarptautinių sertifikatų ir apdovanojimų, kurie patvirtina jo iškeltų tikslų pasiekimą.

2018

Vokietijos nepriklausomų ekspertų organizacija TÜV SÜD sertifikuoja žiemines padangas „Ice Blazer Alpine“. Taigi, „Sailun“ tampa pirmuoju Kinijos padangų gamintoju, gavusiu tokį kokybės patvirtinimą.

2016

Nuo konvejerio nurieda didžiausia pasaulyje OTR padanga.

2015

„Sailun“ kartu su „Zhengzhou Nissan“ pradeda dalyvauti tarptautiniame Takla Makano dykumos ralyje.

2014

Kompanija įgyja 100 % įmonės „KTR Group“ akcijų ir 52 % „Goma Group“ akcijų.

2013

„Sailun“ gamykla veiklą pradeda Vietname. Pagaminama 40.00 R57 dydžio pramoninė padanga.

2012

Vietname pradedami gamyklos statybos darbai. Veiklą pradeda mokslinių tyrimų centras.

2011

Įmonė „Sailun“ tampa pirmąja privačių padangų gamintoja, kotiruojama Šanchajaus biržoje.

2008

Rekonstruojama padangų gamybos linija, įdiegiant moderniausias tuo metu prieinamas technologijas.

2007

Ima veikti gamykla, gaminanti padangas lengviesiems automobiliams. Įmonės pavadinimas keičiamas į „Sailun Tire Co., LTD.“

2004

Įmonė įgyja DOT sertifikatą JAV.

2003

Baigiamas „Sailun“ pramoninis parkas. Metų pabaigoje nuo konvejerio nurieda pirmoji padanga. Visas procesas, pradedant statybos darbais ir baigiant gamybos pradžia, užtrunka 231 dieną – tai yra industrijos rekordas.

2002

Įkuriama įmonė „Qingdao Sailun Tire Co., LTD.“