Sailun gaminamų padangų kokybės atitikimą pasaulio standartams patvirtina įmonės gauti sertifikatai, apdovanojimai ir pripažinimas. Be to, Sailun įgijo daugybę šalies vidaus (Kinijos) apdovanojimų ir sertifikatų už įmonės pasiekimus tyrinėjimų ir plėtros srityje. Sertifikatai, pripažinimas ir apdovanojimai, gauti Europos Sąjungoje, Šiaurės Amerikoje, Brazilijoje, Malaizijoje ir kituose pasaulio regionuose ir šalyse, liudija apie aukštą Sailun produkcijos kokybę ir atitikimą pasaulio rinkos reikalavimams.

„Sailun Ice Blazer Alpine+“ yra pirmosios Kinijoje pagamintos padangos, kurioms suteiktas TÜV sertifikatas. Šis sertifikatas patvirtina, kad produktas atitinka aukščiausius TÜV kokybės standartus, taip pat tai, kad jis yra saugus vartotojams.

Parent Tested Parent Approved (PTPA) prizas, patvirtinantis žiemos padangų modelių Atrezzo ir Ice Blazer kokybę, saugumą ir efektyvumą. PTPA prekių ženklas yra plačiai žinomas ir pripažintas Šiaurės Amerikos rinkoje.

Dalyvavimas JAV aplinkos apsaugos agentūros ir transporto šakos programoje SmartWay®, kuri patvirtina Sailun krovininių automobilių padangų sugebėjimą sumažinti NOx teršalų ir degalų sunaudojimo kiekį 3 %.

 

China Compulsory Certificate (CCC) ženklą, patvirtinantį Kinijoje importuojamų, gaminamų ir parduodamų prekių saugumą, Sailun įgijo 2004 metais.

 

E-MARK sertifikatas, kurį Sailun įgijo jau 2005 metais, patvirtina jos gaminamų padangų atitikimą Europos Komisijas nustatytiems garso ir emisijų standartams.

 

2005 metais gautas tarptautinės kokybės valdymo sistemos ISO9001:2000 sertifikatas patvirtina įmonės vidaus procesų sutvarkymą ir atitikimą tarptautiniams standartams.

INMETRO sertifikatas, kurį Sailun įgijo 2007 metais, patvirtina jos gaminamų padangų atitikimą Brazilijos teisinių aktų reikalavimams ir standartams prekių importavimui ir prekiavimui šalyje.

 

2007 metais gautas SIRIM sertifikatas patvirtina Sailun gaminių atitikimą Malaizijos Kelių transporto departamento reikalavimams ir reglamentams.

2007 metais Sailun įgijo Kinijos prekių ženklą Oskarą, ir 2017 metais ji stabiliai išsaugojo savo vietą tarp 10 įtakingiausių šalies padangų gamintojų.