Visos naujovės
31.07.2020 | Pasiekimai

2020 m. liepą „Sailun“ gaminama krovininių automobilių padanga SDR1 sėkmingai išlaikė gerbiamos Vokietijos kokybės kontrolės organizacijos bandymus. Šis pasiekimas leidžia gerokai pagerinti prekių ženklo padėtį rinkoje.

SDR1 serijos padangos platinamos daugiau nei 30 šalių ir teritorijų Europoje, įskaitant Vokietiją, Prancūziją, Didžiąją Britaniją, Italiją, Lenkiją ir Ispaniją ir palankiai vertinamos „Sailun“ platintojų. TÜV SÜD sertifikatas ne tik puikiai parodo „Sailun“ sugebėjimą kurti ir gaminti aukštos kokybės gaminius, bet ir patvirtina Europos rinkos pasirengimą tai priimti. Taip dedamas pamatas tolesniam prekių ženklo augimui aukščiausios klasės TBR padangų segmente.

Vokietijos pietuose įsikūrusi TÜV SÜD grupė yra viena iš pasaulyje gerbiamiausių nepriklausomų sertifikavimo organizacijų ir laikoma viena iš geriausių padangų bandymų srityje. Jos išduotas sertifikatas ir atitinkamas kokybės ženklas yra vienas iš būdų, kuriuo gamintojai teikia rinkai aukštos klasės gaminius. Kartu organizacija garsėja savo griežtais standartais, kurie gerokai viršija Europoje nustatytus reikalavimus.

Taip pat kontroliuojamas kokybės stabilumas. Maždaug kartą per 18 mėnesių į rinką jau patekusių gaminių pavyzdžiai atsitiktinai išrenkami pakartotiniam bandymui. Neišlaikius bandymų, sertifikatas nedelsiant anuliuojamas. Be to, kas 12 mėnesių TÜV SÜD lankosi gamyklose, kad įsitikintų, jog gamybos procesas atitinka organizacijos reikalavimus.

Krovininių ir lengvųjų automobilių padangų bandymai šiek tiek skiriasi. Be veiksmingumo ant šlapios kelio dangos, triukšmo lygio ir degalų ekonomijos (riedėjimo pasipriešinimo), TBR atveju taip pat labai svarbus padangų patvarumas įvairiomis sąlygomis. Štai kodėl TÜV specialistai negailestingai išbando padangas, važiuojant esant žemam padangų slėgiui, gabenant sunkius krovinius ir periodiškai didinant bei mažinant greitį. „Sailun SDR1“ veikimas pasirodė esąs puikus pagal visus šiuos parametrus, be to, tai užtikrino šiai padangai TÜV SÜD kokybės ženklą.

Technologiniai tyrimai buvo „Sailun“ dėmesio centre nuo pat jos įkūrimo. Bendrovė įsitikinusi, kad jos pareiga yra siūlyti pirkėjams ir vartotojams geriausius gaminius. Ir šie TÜV SÜD bandymų rezultatai tai patvirtina: SDR1 parodė 16 % trumpesnį stabdymo kelią, 1 dB žemesnį triukšmo lygį ir 9 % mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, taip pat išlaikė visus patvarumo bandymus. Todėl mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti jums padangas, kuriomis galite pagrįstai pasitikėti.